• Zarząd Stowarzyszenia

  • Uroczystości Jubileuszowe

  • Sztandar Stowarzyszenia

  • Bal Absolwentów

  • Gdzieś w Polsce...

Redaguje Zespół

Stanisław Gałecki - Redaktor Naczelny
Jarosław Dybowski - Administrator Techniczny
Mirosław Kwiatkowski
Elżbieta Malińska
Waldemar Walczak

Fotografowanie - Stanisław Gałecki, Piotr Gałecki, Jan Pawlaczyk, Jarosław Dybowski

Hosting - atthost.pl
Domena www.zeromskiego115.pl jest własnościa Stanisława Gałeckiego i udostępniona bezpłatnie na potrzeby Stowarzyszenia

Polityka prywatności i ochrona informacji
Witryna Stowarzyszenia Absolwentów przestrzega prawa do ochrony prywatności i gwarantuje wszystkim osobom logującym się i rejestrującym się w serwisie, że dane będą właściwie chronione zgodnie z przepisami polskiego prawa. Wszyscy członkowie Stowarzyszenia logujący się w serwisie pozostają anonimowi i tylko od decyzji użytkownika będzie zależało kiedy dokona on rejestracji lub logowania się w serwisie.

Udostępnianie informacji
Witryna Stowarzyszenia Absolwentów zbiera dane zawarte w logach systemowych (jest to informacja, jaką przekazuje serwerowi komputer użytkownika przy każdym połączeniu może zawierać różne dane, np. adres IP, z którego można m.in. ustalić skąd nastąpiło połączenie). Informacje te są wykorzystywane przez serwis w celach technicznych, związanych z administracją serwerami. Adresy IP są wykorzystywane do zbierania ogólnych, statystycznych informacji demograficznych (np. o miejscu, z którego następuje połączenie).

Rejestracja użytkowników
Formularz rejestracyjny został stworzony w celu gromadzenia danych, które pozwolą na prowadzenie statutowej działalności Stowarzyszenia, oraz na rozwój Serwisu. Wypełnienie i wysłanie formularza oznacza zgodę użytkownika na przetwarzanie jego danych osobowych zgodnie z Ustawa o ochronie danych osobowych. Serwis Witryna Stowarzyszenia Absolwentów nie udostępnia danych pochodzących z formularza osobom trzecim. Kazdy zarejestrowany Uzytkownik może wystapic do Administratora o nadanie uprawnień wyzszego rzędu.

Zmiana danych
Każdy z użytkowników ma prawo do modyfikacji swoich danych. Zgodnie z Ustawa o ochronie danych osobowych wszyscy członkowie Stowarzyszenia, którzy dokonali rejestracji lub logowania się w serwisie mogą usuwać lub modyfikować swoje dane osobowe. Modyfikacja, lub usunięcie danych odbywa się poprzez formularz w sekcji zamkniętej lub poprzez powiadomienie e-mailem na adres webmaster@zeromskiego 115.pl

Autorzy Witryny poczynili wszelkie starania w celu zadośćuczynienia prawom autorskim i zasadom korzystania ze źródeł obcych, jednak gdyby coś przeoczono prosimy o kontakt w celu sprostowania. Osoby, których Wizerunki znajdują się na stronach serwisu w związku z Ich uczestnictwem w dokumentowanych imprezach, które nie życzą sobie, aby takowe fotografie były prezentowane, proszone są o poinformowanie Administratora serwisu o braku zgody na prezentację wizerunku. W takim przypadku wszelkie fotografie Osoby zainteresowanej zostaną niezwłocznie usunięte z serwisu.

Kopiowanie i publikacja materiałów własnych Witryny Stowarzyszenia Absolwentów w innych witrynach internetowych i mediach bez zgody właścicieli serwisu lub autorów kopiowanego fragmentu zawartości jest dozwolone na zasadach cytatu, za podaniem źródła i Autora.

Redakcja nie odpowiada za materiały nie zamówione, a nadesłane do opublikowania przez użytkowników serwisu, w szczególności za komentarze, wypowiedzi na forum, fotografie i ich opisy.

Administrator ma prawo odrzucenia lub usunięcia zawartości zawierającej treści obraźliwe, zniesławiające, nieprzyzwoite, uznane za sprzeczne z obowiązującym prawem (w szczególności zapisami Kodeksu Cywilnego, Ustawy o Ochronie Danych Osobowych i Prawa Autorskiego) lub nie do zaakceptowania z jakichkolwiek innych powodów.

Ostatnia aktualizacja wersji 1 grudnia 2016 r . [4.00]

Layout na podstawie szablonu "dd_jazzband_45" http://www.diablodesign.eu/

Logowanie

Kalendarz

May 2024
S M T W T F S
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31